Głębosz

Głębosz to maszyna do uprawy specjalnej o głębokości większej niż 40 cm zwanej głęboszowaniem. Zespołem roboczym głębosza są zęby posiadającymi specjalne zakończenia. U głębosza aktywnego zębyw czasie pracy wykonują ruch postępowy i oscylujący, a biernego tylko ruch postępowy. Głębosz stosowany jest głównie do kruszenia, spulchniania gleby w celu polepszenia jej właściwości fizycznych i biologicznych. Spulchnia nie wzruszoną przez orkę warstwę gleby i umożliwia jej lepsze przesiąkanie i dopowietrzenie, co sprzyja rozwojowi korzeni roślin. Przesłanką do wykonania tego zabiegu są pojawiające się wiosną i po obfitych opadach i długo utrzymujące się na polach zastoje wodne. Głbosze polecane są szczególnie przy uprawie roślin korzeniowych i bulwiastych..

(Źródło: Wikipedia)

Firma TECHMAX jest od kilku lat wiodącym producentem głęboszy na polskim rynku. Główny profil działalności firmy stanowi produkcja wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych a produkcja głęboszy stanowi uzupełnienie działalności podstawowej. Nie zmienia to faktu że głębosze firmy TECHMAX to bardzo solidnie zbudowane i sprawdzone konstrukcje. TECHMAX dużą uwagę przywiązuje aby wyknywane produkty spełniały normy jakości, gwarancją czego jest wdrożony System Zarządzania Jakością PL-EN ISO-9001:2009 i uzyskane Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa.

Głębosze firmy TECHMAX charakteryzuje sprwdzona, nowatorska konstrukcja zębów, dzięki czemu proces spulchniania i kruszenia gleby przebiega optymalnie. Do budowy zębów wykorzystano specjalną stal HARDOX o zwiększonej odporności na ścieranie (ze stali HARDOX buduje się elementy robocze koparek w przemyśle górniczym). Dużą zaletą głęboszy TECHMAX jest ich cena- dzięki pominięciu pośredników, możliwa jest sprzedaż nowoczesnej konstrukcji w bardzo przystępnej cenie. Każdy z głęboszy objęty jest 24 - miesięczną grarancją producenta. Głębosze TECHMAX wystawiane były na ogólnopolskich targach rolniczych gdzie wzgudzały wielkie zainteresowanie zarówno wśród rolników jak i innych wystawców. TECHMAX w swojej stałej ofercie posiada dwa typy głęboszy: 3 i 5 kłowy. Szczegółowa specyfikacją głęboszy TECHMAX znajduje się w zakładkach: głębosz 3-kłowy, głębosz 5-kłowy i głębosz na indywidualne zamówienie.

Polecamy zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami poświęconymi tematyce głęboszowania umieszczonymi w zakładce DO POBRANIA oraz z aktualną ofertą głęboszy TECHMAX.


Ponieważ zdarza się, że inni sprzedawcy nielegalnie kopiują opisy (w całości lub fragm.) i zdjęcia, informujemy, że jeśli nie podano źródła pochodzenia tekstu i zdjęcia, to chronione są one PRAWEM AUTORSKIM (podstawa prawna: ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych). Jeżeli zauważymy, że ktoś naruszył to prawo, bez ostrzeżenia wyciągniemy wobec tej osoby konsekwencje prawne.

 
g1


g2


z1


zdjcie_do_zaminay